Star Wars KOTOR Remake podobno „żyje i ma się dobrze”. Szef Saber Interactive uspokaja graczy

Star Wars KOTOR Remake

Wszyscy, którzy od lat oczekują na Star Wars KOTOR Remake nie mieli zbyt wielu powodów do radości, bo ostatnie wieści sugerowały nawet całkowite porzucenie tego projektu. Jeszcze pod koniec lutego pojawiły się wieści, że Saber faktycznie planuje nadal rozwijać ten projekt, lecz na tamten moment brakowało jakichkolwiek dodatkowych konkretów. Teraz do tego tematu odniósł się sam dyrektor generalny — Matthew Karch, który rzeczywiście uspokoił wielu graczy.

CEO Saber Interactive potwierdza, że prace nad Star Wars KOTOR Remake nadal trwaja

Star Wars KOTOR Remake
Star Wars KOTOR Remake

W rozmowie z portalem IGN Karch potwierdził, że w efekcie ostatniego oderwania się Saber Interactive od Embracer Group, projekt Star Wars KOTOR Remake przeszedł w ręce nowych włodarzy studia. Jednocześnie członek zarządu potwierdził, że pracę nad grą postępują, uspokajając tym samym zaniepokojonych fanów tego konkretnego IP.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie są to jednak jedyne dobre wieści, bo Karch twierdzi, że gra „ma się dobrze”, wskazując, że Saber Intercative ma wobec produkcji bardzo ambitne plany.

Jest to jasne i oczywiste, że nad tym [Star Wars KOTOR — przy red.] pracujemy. Było to już wielokrotnie poruszane w mediach. Powiem tylko, że gra żyje i ma się dobrze, a naszym celem jest upewnienie się, że uda się nam przekroczyć oczekiwania konsumentów.

Matthew Karch

Słowa te mogą faktycznie uspokoić wszystkich, którzy czekają na ten remake, zwłaszcza w obliczu wszystkich poprzednich doniesień o kłopotach i potencjalnych zawieszeniach tego projektu. Pozostaje jednak pytanie, ile czasu przyjdzie nam czekać na premierę tej gry. Wątpliwe jest jednak, aby jakiekolwiek nowe konkrety pojawiły się w najbliższym czasie, a to naprawdę wielka szkoda.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.