Star Wars KOTOR Remake nadal powstaje? Disney rozbudza nadzieje fanów na debiut produkcji

Star Wars KOTOR Remake

Niecały miesiąc temu w sieci pojawiła się nieoficjalna informacja, że prace nad Star Wars KOTOR Remake zostały wstrzymane. Kilka dni później Jason Schreier – znany branżowy insider i dziennikarz – poinformował, że Saber Interactive nadal pracuje nad odświeżoną wersją Star Wars: Knights of the Old Republic, ale nie ma pewności, czy tytuł kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Tymczasem nadzieje fanów na debiut wspomnianej produkcji rozbudził jeden z przedstawicieli firmy Disney.

Wypowiedź jednego z przedstawicieli firmy Disney sugeruje, że prace nad Star Wars KOTOR Remake wciąż trwają

Star Wars KOTOR Remake – zwiastun

O Star Wars KOTOR Remake wspomniał Sean Shoptaw – starszy wiceprezes do spraw gier w firmie Disney – w wywiadzie dla redakcji Axios. W trakcie rozmowy padło bowiem pytanie o aktualny status wyczekiwanej przez wielu graczy produkcji. Odpowiedź przedstawiciela amerykańskiej korporacji sugeruje natomiast, że prace nad odświeżoną wersją Star Wars: Knights of the Old Republic rzeczywiście nadal trwają.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Shoptaw podkreślił, że z „oczywistych powodów” nie może powiedzieć zbyt wiele na temat Star Wars KOTOR Remake. Przedstawiciel amerykańskiej firmy podkreślił jednak, że Star Wars: Knights of the Old Republic jest „niezwykle popularną grą” i korporacja zdaje sobie sprawę, że „jest na nią duże zapotrzebowanie”. Niestety starszy wiceprezes do spraw gier w Disneyu nie był w stanie podzielić się żadnymi dodatkowymi informacjami.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Wypowiedź Shoptawa sugeruje, że firmie Disney zależy na powstaniu odświeżonej wersji Star Wars: Knights of the Old Republic. Niewykluczone więc, że korporacja dołoży wszelkich starań, by wspomniana produkcja trafiła ostatecznie w ręce graczy. Zainteresowanym nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak śledzić dalsze losy i informacje na temat Star Wars KOTOR Remake.

Źródło: Push Square, Axios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.