Star Wars: KOTOR Remake w rękach nowego studia. Jason Schreier potwierdza domysły

Star Wars: KOTOR Remake

W zeszłym tygodniu Embracer Group poinformowało, że jedna z nadchodzących wysokobudżetowych produkcji firmy zmieniła dewelopera. Wydawca nie zdradził tytułu wspomnianej gry, ale wiele osób zgodnie stwierdziło, że chodzi o Star Wars: KOTOR Remake. Teoria została potwierdzona przez Jasona Schreiera, który opublikował kolejny artykuł poświęcony odświeżonej wersji Star Wars: Knights of the Old Republic.

Saber Interactive przejmuje odpowiedzialność za Star Wars: KOTOR Remake

Star Wars: KOTOR Remake – zwiastun

Dziennikarz Bloomberga poinformował, że Aspyr Media nie jest już odpowiedzialne za Star Wars: KOTOR Remake, a produkcja została przekazana w ręce jednego z wschodnioeuropejskich zespołów Saber Interactive. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na fakt, że wspomniane studio już w maju – w formie wsparcia – dołączyło do prac nad grą.

Schreier informuje, że z postępów czynionych przez Aspyr Media niezadowolona była nie tylko firma Embracer Group, ale także przedstawiciele Sony oraz Lucasfilm, dlatego też wydawca zdecydował się przekazać produkcję deweloperom ze studia Saber Interactive. Dokończenie projektu ma natomiast potrwać około 2 lata.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Warto przypomnieć, że Star Wars: KOTOR Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na ten tytuł, czy może problemy produkcyjne nieco Was zniechęciły.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z