Star Wars Outlaws — poznaliśmy czas potrzebny na przejście gry. Ubisoft stawia na rozsądnych czas zabawy

Star Wars Outlaws

Podczas ostatniego Ubisoft Forward doczekaliśmy się kolejnego całkiem konkretnego fragmentu gameplayu, który ujawnia, czego możemy spodziewać się po Star Wars Outlaws. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie gry od Ubisoftu, niektórzy mogli zacząć się zastanawiać, jak dużo czasu pochłonie im ta pozycja. Okazuje się, że ekipa z Massive Entertainment postawiła na całkiem wyważone liczby i naprawdę nie jest tak źle.

Star Wars Outlaws nie będzie molochem na miarę Assassin’s Creed Valhalla

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws

W rozmowie z portalem VGC Julian Gerighty przedstawił kwestię długości Star Wars Outlaws i tego, na jak długą podróż będą musieli przygotować się gracze, którzy wyruszą z Key Vess w międzyplanetarną podróż. Okazuje się, że produkcja ta nie będzie molochem na miarę Assassin’s Creed Odyssey czy Valhalla i zaoferuje bardziej wyważony czas zabawy. Mowa dokładnie o 25-30 godzinach dla głównego wątku fabularnego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście fani zaglądania w każdy kąt i lizania każdej ściany będą mogli bawić się nawet przez 60 godzin, co zdaje się optymalnym rezultatem, który ani nie pozostawi niedosytu, ani też nie zamęczy swoimi rozmiarami.

Na bardzo, bardzo wczesnym etapie zdecydowaliśmy się, że przejście gry będzie zajmować 25-30 godzin. 50 albo 60 godzin będzie dla kolekcjonerów, ale nadal to jest uczciwy czas dla tych, którzy mają pracę i rodzinę. Ale nie jest to epickie 200 godzin z Assassin’s Creed, co pozwoliło nam naprawdę skupić się na szczegółach.

Julian Gerighty

Deweloper został także zapytany o to, czy studiu udało się zmieścić w grze wszystko, co pierwotnie było planowane. Okazuje się, że około 95% pierwotnych założeń trafi do finalnej wersji Star Wars Outlaws, co jest bardzo imponującym wynikiem. Jedną z funkcji, które ostatecznie poszły pod nóż, okazało się pływanie, które dla zespołu animatorów było zbyt dużym wyzwaniem ze względu na zbyt szeroki zakres.

Na koniec przypominamy, że Star Wars Outlaws zadebiutuje już 30 sierpnia 2024 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: VGC

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.