Star Wars: Outlaws na nowym gameplayu! Twórcy będą zachęcać graczy do eksploracji

Star Wars Outlaws Mos Eisely

Mimo kontrowersji związanych z ograniczaniem dostępu do przygotowanej zawartości czy koniecznością połączenia z siecią na czas instalacji gry, Star Wars: Outlaws pozostaje jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego lata. Podczas dzisiejszego pokazu Ubisfot Forward zaprezentowano nowy materiał, który poświęcony jest przede wszystkim eksploracji i systemowi rozwijania protagonistki.

Star Wars: Outlaws – nowy gameplay na Ubisoft Forward

Star Wars: Outlaws – oficjalna prezentacja rozgrywki

Do odblokowania nowych zdolności nie wystarczy osiągnięcie kolejnego poziomu doświadczenia.

Twórcy Star Wars: Outlaws zdecydowali się na powiązanie systemu rozwoju postaci z koniecznością odszukania odpowiedniego nauczyciela.

Tzw. eksperci zlokalizowani są w całej galaktyce, a odnalezienie ich wymaga włożenia sporego wysiłku. W pierwszej kolejności należy zasięgnąć języka u lokalnej ludności, a następnie udać się na wskazane miejsce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zdobycie cennych informacji na temat dokładnego miejsca pobytu danego NPC nierzadko będzie wiązało się z koniecznością włamania do pilniej strzeżonej bazy wroga.

Gracze jak zwykle mogą zdecydować się na frontalny atak lub cichą infiltrację bez wzbudzania nadmiernych podejrzeń.

Star Wars: Oultaws zadebiutuje 30 sierpnia 2024 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Źródło: Youtube (Ubisoft)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.