Star Wars Outlaws z dokładną datą premiery! Japoński oddział Ubisoftu nieco się pospieszył

Star Wars Outlaws

Kilka dni temu Ubisoft zapowiedział fabularny zwiastun Star Wars Outlaws. Zgodnie z zapowiedziami nowy materiał promocyjny zostanie opublikowany dzisiaj – 9 kwietnia 2024 roku – o 18:00 czasu polskiego. Okazuje się jednak, że jeden z oddziałów francuskiej firmy nieco się pospieszył, przez co do sieci trafiła data premiery nowej produkcji skierowanej do fanów Gwiezdnych wojen.

Japoński oddział Ubisoftu ujawnił datę premiery Star Wars Outlaws

Jak informuje redakcja Gematsu, za wyciek odpowiada japoński oddział Ubisoftu, który zaplanował premierę fabularnego zwiastuna Star Wars Outlaws na YouTube. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie drobna wpadka. W opisie wspomnianego materiału ujawniono bowiem datę premiery nadchodzącej gry Massive Entertainment.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez japoński oddział Ubisoftu premiera Star Wars Outlaws odbędzie się 30 sierpnia 2024 roku. Gematsu dodaje, że gracze, którzy sięgną po edycję Gold lub Ultimate, będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją 3 dni wcześniej. Więcej informacji z pewnością otrzymamy dziś po 18:00.

Na koniec warto przypomnieć, że Star Wars Outlaws zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nową produkcję osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.