Star Wars Outlaws nareszcie doczeka się daty premiery? Ubisoft zaprasza na premierę zwiastuna

Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws trafia już do pierwszych agencji ratingowych, a to może oznaczać jedno. Być może Ubisoft szykuje się do ujawnienia daty premiery gry. Tym bardziej że właśnie dostaliśmy zaproszenie na jej kolejny zwiastun.

Ubisoft zapowiada zwiastun fabularny Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws – zwiastun fabularny

Czy nareszcie przyjdzie nam poznać datę premiery Star Wars Outlaws? To całkiem prawdopodobne, bo Ubisoft właśnie zapowiedział kolejny zwiastun gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ten co prawda ma opowiadać o jej historii, ale kto wie. Być może to właśnie wtedy dane nam będzie dowiedzieć się, kiedy zadebiutuje wyczekiwana produkcja studia Massive Entertainment.

Tak więc warto monitorować sytuację. Premiera nowego trailera odbędzie się już niebawem, bo 9 kwietnia o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Swoją drogą, ciekawe czy kolejny zwiastun również zachwyci nas poziomem detali gry. Ostatni materiał stał bowiem pod tym względem na naprawdę wysokim poziomie, dlatego też zdecydowanie jest na co czekać.

Na koniec dodajmy jeszcze, że Ubisoft planuje na czerwiec zorganizowanie własnej imprezy. Jeśli więc powyższy film nie ujawni nam daty premiery produkcji opartej o uniwersum Gwiezdnych wojen, to prawdopodobnie wydarzy się to właśnie wtedy.

Źródło: YouTube / Ubisoft

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.