Star Wars Outlaws pozwoli zagrać w kultową karciankę. Fani Gwiezdnych wojen czekali na to 40 lat!

Star Wars Outlaws

W tym tygodniu Ubisoft odniósł się do krytyki, która spadła na Star Wars Outlaws w związku z zawartością przepustki sezonowej. Na szczęście w sieci pojawiają się również pozytywne wieści na temat wspomnianej produkcji. Jedną z nich jest fakt, że wspomniany tytuł będzie pierwszą grą wideo w historii, która pozwoli zagrać w popularną w świecie Gwiezdnych wojen karciankę.

Star Wars Outlaws pozwoli graczom spróbować swoich sił w sabak, czyli popularnej w świecie Gwiezdnych wojen grze karcianej

Star Wars Outlaws – zwiastun

ESRB informuje bowiem, że gracze Star Wars Outlaws będą mieli okazję spróbować swoich sił w sabak, czyli najpopularniejszej z hazardowych gier karcianych w uniwersum Gwiezdnych wojen. W opisie opublikowanym przez amerykańską organizację można przeczytać, że w trakcie rozgrywki gracze będą mogli obstawiać walutę we wspomnianej karciance.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomnieliśmy wyżej, będzie to pierwsza gra wideo, która pozwoli spróbować swoich sił w sabak. W tym miejscu warto dodać, że historia popularnej w świecie Gwiezdnych wojen hazardowej gry karcianej sięga 1983 roku. Po raz pierwszy wspomniano bowiem o niej w powieści Gwiezdne wojny: Lando Calrissian i Myśloharfa Sharów autorstwa Lestera Neila Smitha.

Wiadomość o pojawieniu się sabaka w Star Wars Outlaws z pewnością ucieszy wielu graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować swoich sił we wspomnianej grze karcianej. Na szczęście już niedługo otrzymają taką możliwość. Nadchodząca produkcja skierowana do fanów Gwiezdnych wojen zadebiutuje bowiem na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 30 sierpnia 2024 roku.

Źródło: Games Radar

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.