Star Wars Outlaws na nowym materiale! Twórcy opisują nową lokację i ujawniają znane twarze

Star Wars Outlaws

Od momentu oficjalnej prezentacji Star Wars Outlaws Ubisoft stara się jak najmocniej rozporomować swoją nadchodzącą produkcję. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się m.in., że produkcja rozwijana przez Massive Entertainment zaoferuje graczom efekty rodem z kina lat 70. XX wieku. Okazuje się, że warstwa wizualna oraz ramy czasowe nie będą jedynymi elementami nawiązującymi do oryginalnej trylogii reżyserowanej przez George’a Lacusa.

Star Wars Outlaws na nowym materiale prezentuje bogactwo i różnorodność zupełnie nowej planety

Star Wars Outlaws — materiał ujawniający pracę „od kuchni”

Najnowsze wideo promocyjne Star Wars Outlaws pozwala nam poznać „od kuchni” proces tworzenia tej pozycji. W kolejnych wypowiedziach deweloperzy pracujący w Massive Entertainment ujawniali coraz to nowe założenia oraz szczegóły, którymi będzie cechować się przygoda Kay Vess.

Ciekawym wątkiem okazały się tutaj kwestie związane z lokacjami, bo poza znanym fanom marki Tatooine, graczom przyjdzie zwiedzić także zupełnie nową planetę — Tosharę. Ma być to miejsce przede wszystkim różnorodne, w którym znalazło się miejsce na potężne miasto, jak i pustynię, czy równiny.

W procesie tworzenia tej nowej lokacji deweloperzy z Massive Entertainment mieli okazję współpracować z Lucasfilm. Dzięki temu w ręce graczy może trafić coś zupełnie nowe, a zarazem utrzymanego w stylistyce znanej każdemu entuzjaście tegoż IP.

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws

W pewnym momencie materiału widać, że główna bohaterka będzie miała okazję stanąć twarzą w twarz ze znanym Jabbą the Hutt. W trakcie panelu podczas wydarzenia Comic-Con w San Diego deweloperzy ujawnili, że potężny przedstawiciel rasy Huttów będzie mógł zlecić nam misję, a my zyskamy nawet okazję, aby go zdradzić.

Przeczytaj też: Gry visual novel

Kup Star Wars Outlaws

Z każdym kolejnym materiał Star Wars Outlaws jawi się jako produkcja niezwykle intrygująca i swoisty must play dla fanów tego kosmicznego IP. Jednocześnie widać, ze Ubisoft i Massive Entertainment przykładają dość dużo uwagi, aby ich nadchodzący projekt zainteresował zarówno wiernych fanów, jak i zupełnie nowych graczy. Czy ta sztuka im się uda? Tego dowiemy się po premierze, która ma nastąpić już w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.