Star Wars Outlaws na kolejnym zwiastunie! Gry wykorzysta potencjał technologii od NVIDII

Star Wars Outlaws RTX ON

Ubisoft jak na razie nie notuje najlepszego okresu w całej swojej działalności czy to pod kątem premier (fiasko Skull and Bones) czy afer (odbieranie dostępu do legalnych wersji The Crew). Firma może jednak w drugiej połowie roku próbować odmienić taki stan rzeczy, bo w kalendarzu wydawniczym znajduje się m.in. Star Wars Outlaws. Właśnie ta produkcja doczekała się całkiem interesującego trailera, który zdecydowanie warto obejrzeć.

Star Wars Outlaws z pokazem możliwości DLSS i Ray Tracingu

Zwiastun Star Wars Outlaws

Na udostępnionym przez NVIDIA materiale ze Star Wars Outlaws możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się temu, z jakich technologii korzystać będzie najnowsza produkcja od Ubisoftu. Na pewno największą gratką dla wielu pecetowców będzie oczywiście DLSS 3.5, który zauważalnie może wpłynąć nie tylko na wydajność, ale też zużycie zasobów karty graficznej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym nie sposób nie wspomnieć o rozwiązaniu DLSS Ray Reconstruction, który poprawi wizualne aspekty innej technologii od „Zielonych”, jakim jest Ray Tracing. Oznacza to, że nawet w przypadku korzystania z technologi zwiększającej wydajność gracze na PC będą mogli liczyć na wysokiej jakości śledzenie promieni w czasie rzeczywistym.

Skoro już o oświetleniu mowa, to oczywiście nie sposób pominąć wspomnianego Ray Tracingu, który dodaje grze dodatkowej głębi i sprawia, że wszystko wygląda bardziej autentycznie. To zaś w połączeniu z grafiką, jaka wyróżniać będzie Star Wars Outlaws może zwiastować naprawdę zjawiskową oprawę wizualną, która ucieszy wielu graczy.

Wygląda to rzeczywiście bardzo zachęcająco, lecz nie samą grafiką stoi gra i o sukcesie zadecyduje w głównej mierze gameplay. Czy ten rzeczywiście okaże się tak dobry? Tego dowiemy się po premierze, która zaplanowana została na 30 sierpnia 2024 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S? Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: NVIDIA GeForce

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.