Na Star Wars Outlaws nie będzie trzeba czekać zbyt długo? Przeciek ujawnia termin premiery

Star Wars Outlaws Kay

Według najnowszych doniesień Assassin’s Creed Red ma ukazać się w listopadzie 2024 roku. W ciągu najbliższych miesięcy Ubisoft zamierza jednak dostarczyć na rynek jeszcze jedną dużą produkcję. Mowa tutaj oczywiście o Star Wars Outlaws, na które rzekomo nie będzie trzeba zbyt długo czekać.

Star Wars Outlaws zadebiutuje w pierwszej połowie 2024 roku? Insider zdradza plany Ubisoftu

Star Wars Outlaws – zwiastun

Najnowszymi doniesieniami na temat premiery Star Wars Outlaws podzielił się Tom Henderson na łamach portalu Insider Gaming. Wieści przekazane przez znanego branżowego insidera i dziennikarza z pewnością zadowolą wszystkich fanów Gwiezdnych wojen czekających na wspomniany tytuł. Henderson informuje bowiem, że nowa produkcja Ubisoft Massive ma zadebiutować w pierwszej połowie 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda więc na to, że jeśli wszystko pójdzie po myśli Ubisoftu, to Star Wars Outlaws trafi w ręce graczy najpóźniej w czerwcu 2024 roku. Warto podkreślić, że francuska firma nie odniosła się do powyższych rewelacji. Na oficjalną datę premiery nowej produkcji skierowanej do miłośników uniwersum Gwiezdnych wojen niestety trzeba jeszcze nieco poczekać.

Star Wars Outlaws powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacje, że nowa produkcja Massive Entertainment ukaże się pod koniec 2024 roku. Firma Ubisoft szybko sprostowała jednak wspomnianą wiadomość i poinformowała, że premiery należy spodziewać się w bliżej nieokreślonym momencie bieżącego roku.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.