Star Wars Outlaws z potwierdzonym wsparciem dla DLSS i RT na PC! Będzie pięknie i płynnie?

Star Wars Outlaws Kay Vess

Star Wars Outlaws to jedna z ciekawszych propozycji, jaka trafi do sprzedaży w 2024 roku. W ostatnim czasie jedynymi informacjami na temat tej pozycji był raport finansowy Ubisoftu, gdzie kolejny raz otrzymaliśmy potwierdzenie, że pojawi się ona do grudnia bieżącego roku. Za ujawnienie nowych wieści tym razem nie odpowiada francuski przedsiębiorca, a NVIDIA.

Star Wars Outlaws ze wsparciem kilku kluczowych technologii od NVIDII

star-wars-outlaws-kay
Star Wars Outlaws

Zgodnie z oficjalnym komunikatem NVIDII opublikowanym 14 marca 2024 roku Star Wars Outlaws od premiery oferować będzie wsparcie dla Ray Tracingu oraz technologi DLSS 3.0. Dzięki temu gracze posiadający karty graficzne z serii RTX 40xx od „Zielonych” mogą liczyć nie tylko znacznie lepszą oprawę wizualną, ale także zadowalającą wydajność.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym nadchodząca gra od Ubisoftu wspierać będzie rozwiązania NVIDIA Reflex, aby zminimalizować opóźnienia systemowe, co powinno wyeliminować problem nieodpowiedniej responsywności.

Tutaj, w Massive Entertainment, budowanie świata jest częścią naszego DNA, a czy jest lepszy sposób na zaprezentowanie naszego kunsztu niż stworzenie pierwszej w historii gry Star Wars z otwartym światem. Wypełniony różnymi miejscami na zewnętrznych rubieżach galaktyki, zarówno kultowymi, jak i nowymi, gracze będą mogli doświadczyć podziemnego świata Gwiezdnych Wojen jak nigdy dotąd. DLSS 3 daje nam zapas wydajności, aby ożywić naszą wizję i obsługiwać dodatkowe funkcje ray tracingu, pomagając graczom w pełni zanurzyć się w przygodach Kay Vess i Nix.

Tobias Carlsson, dyrektor techniczny Massice Entertainment

W komunikacie możemy przeczytać, że dzięki wzbogaceniu Star Wars Outlaws o rozwiązanie NVIDIA RTX Direct Illumination (RTXDI) oraz Global Illumination produkcja ta będzie wyróżniać się wysokim poziomem efektów wizualnych przy zachowaniu odpowiedniej wydajności. Producent GPU zaznaczył, że fakt ten można zawdzięczyć dzięki rdzeniom dedykowanym do Ray Tracingu, które obecne są w kartach z serii 40xx.

Wychodzi więc na to, że przygoda Kay Vess będzie aspirować do miana jednej z najlepiej wyglądających gier 2024 roku. Jeśli więc do tego dojdzie zadowalająca wydajność, to naprawdę będzie to swoisty ewenement ostatnich lat. Czekacie na Star Wars Outlaws? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: NVIDIA

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.