Star Wars Outlaws wkrótce z zamówieniami przedpremierowymi? Ubisoft dostarczył nowe materiały promocyjne

Star Wars Outlaws ND-5

Kilka dni temu Ubisoft zapowiedział fabularny zwiastun Star Wars Outlaws. Fani Gwiezdnych wojen liczą, że nadchodzący materiał ujawni dokładną datę premiery gry. Niewykluczone jednak, że francuska firma przygotowała jeszcze jedną niespodziankę dla graczy czekających na nową produkcję Massive Entertainment osadzoną w uniwersum Star Wars.

Ubisoft może wkrótce zaprosić graczy do składania zamówień przedpremierowych na Star Wars Outlaws

Gracze prawdopodobnie wkrótce będą mogli składać zamówienia przedpremierowe na Star Wars Outlaws. Jeden z użytkowników portalu społecznościowego X zauważył w jednym ze sklepów GameStop nowe materiały promocyjne poświęcone produkcji Massive Entertainment. Do wspomnianego sprzedawcy dotarły bowiem świeże plakaty reklamujące nadchodzącą grę Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na materiałach widnieje natomiast informacja o możliwości składania zamówień przedpremierowych na Star Wars Outlaws. Przedsprzedaż nowej gry skierowanej do fanów Gwiezdnych wojen jeszcze nie ruszyła, ale niewykluczone, że zmieni się to już jutro. Zgodnie z zapowiedziami to właśnie we wtorek – 9 kwietnia 2024 roku – opublikowany zostanie wspomniany zwiastun fabularny nadchodzącej produkcji Massive Entertainment.

Czy Ubisot rzeczywiście zaprosi jutro graczy do składania zamówień przedpremierowych i ujawni datę premiery Star Wars Outlaws? Przekonamy się o tym za nieco ponad 24 godziny, ponieważ wspomniany zwiastun zostanie opublikowany o 18:00 czasu polskiego. Dla przypomnienia nowa gra Massive Entertainment zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ma zadebiutować na rynku w 2024 roku.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.