Star Wars: Outlaws ze złotym statusem! Ubisoft jest gotowy na premierę gry

Star Wars Outlaws

Już pod koniec sierpnia gracze powrócą do uniwersum wykreowanego przez George’a Lucasa. Star Wars: Outlaws pozwoli wcielić się w Kay Vess, szmuglerkę realizującą zlecenia dla przestępczego podziemia. Wydawca podzielił się dobrymi wieściami – tytuł osiągnął złoty status.

Premiera Star Wars: Outlaws nie zostanie opóźniona. Gra osiągnęła złoty status

Fani Gwiezdnych Wojen mogą odetchnąć z ulgą. Najnowsza studia Massive Entertainment osiągnęła dziś złoty status. Oznacza to, że produkcja została zakończona, a data premiery nie ulegnie żadnym zmianom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nasz zespół nie może się doczekać, aż zaczniecie eksplorować Zewnętrzne Rubieża i wieść życie łotrzycy – 30 sierpnia nie może nadjeść dostatecznie szybko!

Star Wars: Outlaws

Star Wars: Outlaws będzie pierwszym „gwiezdnowojennym” tytułem oferującym w pełni otwarty świat. W trakcie rozgrywki odwiedzimy ikoniczne lokacje, takie jak miasto Mos Eisley oraz spotkamy postacie doskonale znane wszystkim miłośnikom oryginalnej trylogii.

Premiera Star Wars: Outlaws została zaplanowana na 30 sierpnia 2024 roku. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.