Pierwsza gra w PS Plus Premium na kwiecień 2024 ujawniona! To gratka dla fanów Star Wars

PS Plus Premium

Do ujawnienia oficjalnych gier w PS Plus Premium na kwiecień 2024 zostało jeszcze trochę czasu. Tymczasem dziś poznaliśmy pierwszą grę, która wtedy trafi do abonamentu. Fani Star Wars powinni być zadowoleni.

Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire trafi do PS Plus Premium

Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire ma już swoje lata, ale to nadal solidna produkcja. Zadebiutowała ona 7 lipca 1995 roku na PC i PSX.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto więc wspomnieć, że niektórzy będą mogli sobie odświeżyć wspomnienia z tą grą. Wkrótce trafi ona bowiem na PS4, PS5 i jednocześnie do abonamentu PS Plus Premium.

Jak informuje portal Gematsu, gra wzmocni ofertę subskrypcji już 16 kwietnia. Wiemy już więc, że Sony zaproponuje nam w przyszłym miesiącu przynajmniej jeden solidny klasyk.

Możemy też śmiało założyć, że tych będzie jeszcze więcej. Katalog starszych, uznanych gier w PS Plus Premium sukcesywnie się powiększa, a PlayStation mocno dba o jego rozwój.

Teraz zostaje nam już czekać na ujawnienie pełnej listy tytułów w kwietniowym abonamencie. W międzyczasie gracze mogą zapoznać się z grami dodanymi do subskrypcji w marcu.

Źródło: Twitter / Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.