Starfield na premierę również w 30 FPS na Xboxach? Gracze podejrzewają, że gra podzieli los Redfall

Starfield

Ostatnia informacja o działaniu Redfall w zaledwie 30 FPS na Xboxach w momencie premiery gry mocno zirytowała oczekujących na nią fanów. Naturalnie zaczęli się oni zastanawiać, czy podobny los spotka następną hitową premierę Bethesdy, czyli Starfield. Twitter już wprost huczy od rozmów na ten temat.

Starfield w 30 FPS na Xboxach Series X|S? Tego obawiają się fani

increasingly, I think Starfield is gonna be 30 FPS on Xbox at launch https://t.co/4WFKkHOsGD

— Jez (@JezCorden) April 13, 2023

increasingly, I think Starfield is gonna be 30 FPS on Xbox at launch https://t.co/4WFKkHOsGD

— Jez (@JezCorden) April 13, 2023

Gracze już od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy w dniu premiery Starfield na Xboxach Series X|S zaoferuje więcej niż 30 klatek na sekundę. Do dyskusji na ten temat włączył się na Twitterze Jez Corden, czyli dziennikarz portalu Windows Central.

Corden coraz bardziej myśli, że rzeczywiście Starfield zostanie początkowo wydany na Xboxach tylko z trybem graficznym oferującym zabawę w 30 FPS. Opinii dziennikarza nie ma się co dziwić w momencie, gdy nawet sam Todd Howard stwierdził niedawno, że taka liczba klatek w grach jest dla niego odpowiednia.

Zobacz też: Laptop do pracy – najlepsze modele

Oczywiście z drugiej strony nie powinniśmy się również nakręcać na coś, co wcale nie musi być prawdą. Starfield bez wątpienia jest większą premierą niż Redfall, więc być może jego twórcy zatroszczą się o stosowną jakość produkcji już w momencie jej debiutu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.