Starfield z datą premiery! Jest oficjalne potwierdzenie

Starfield

Bethesda Softworks właśnie opublikowała nowy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami kosmicznego RPG-a Starfield. Materiał potwierdził to, co wszyscy podejrzewaliśmy od dawna – gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na jej premierę poczekamy do września.

Starfield z premierą we wrześniu 2023 roku

Zwiastun Starfield

Pomimo długiego rozwoju, Starfield wciąż pozbawiony był daty premiery. Tak długi czas oczekiwania zrodził plotki co do stanu technicznego gry, ale dzisiejsza zapowiedź Bethesdy powinna chociaż trochę uspokoić graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Opublikowany dziś przez producentów Starfield zwiastun zapowiada bowiem dwa ważne wydarzenia. Pierwszą jest oficjalna data premiery produkcji, którą ustalono na 6 września 2023 roku. 11 czerwca odbędzie się natomiast pokaz tytułu.

Zobacz też: Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Starfield zostanie wydane tylko na PC i konsole Xbox Series X|S. Gra trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.