Starfield z datą premiery! Jest oficjalne potwierdzenie

Starfield

Bethesda Softworks właśnie opublikowała nowy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami kosmicznego RPG-a Starfield. Materiał potwierdził to, co wszyscy podejrzewaliśmy od dawna – gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na jej premierę poczekamy do września.

REKLAMA

Starfield z premierą we wrześniu 2023 roku

Zwiastun Starfield

Pomimo długiego rozwoju, Starfield wciąż pozbawiony był daty premiery. Tak długi czas oczekiwania zrodził plotki co do stanu technicznego gry, ale dzisiejsza zapowiedź Bethesdy powinna chociaż trochę uspokoić graczy.

Opublikowany dziś przez producentów Starfield zwiastun zapowiada bowiem dwa ważne wydarzenia. Pierwszą jest oficjalna data premiery produkcji, którą ustalono na 6 września 2023 roku. 11 czerwca odbędzie się natomiast pokaz tytułu.

Zobacz też: Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Starfield zostanie wydane tylko na PC i konsole Xbox Series X|S. Gra trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!