Starfield Edycja Konstelacji bez tajemnic! Zobaczcie unboxing najdroższego wydania wyczekiwanego RPG-a

Starfield Edycja Konstelacji Unboxing

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno więc nikogo dziwić, że w ostatnich dniach pojawia się cała masa informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Nie brakuje też materiałów poświęconych nadchodzącej produkcji studia Bethesda, a jeden z najnowszych powinien zainteresować przede wszystkim miłośników kolekcjonerskich wydań. Do sieci trafił bowiem unboxing Edycji Konstelacji.

Unboxing Starfield Edycja Konstelacji. Tak prezentuje się edycja kolekcjonerska nowej gry studia Bethesda

Starfield Edycja Konstelacji – unboxing

Powyższy materiał wideo pozwala zobaczyć, jak prezentuje się kolekcjonerskie wydanie gry Starfield, które dostępne jest w polskich sklepach od 1399 złotych. Największą atrakcją Edycji Konstelacji jest oczywiście zegarek umieszczony w specjalnym pudełku. Gracze, którzy zdecydują się na kupno wspomnianego wydania, otrzymają również steelbook oraz naszywkę Konstelacji.

Edycja Konstelacji zawiera także cyfrową wersję gry Starfield oraz pakiet skórek Konstelacji. Najdroższa wersja nadchodzącej produkcji studia Bethesda zapewnia również dostęp do cyfrowego albumu graficznego i oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Posiadacze kolekcjonerskiego wydania otrzymają też rozszerzenie fabularne „Strzaskana przestrzeń” oraz możliwość rozpoczęcia zabawy 5 dni przed oficjalną premierą.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Starfield

Starfield zadebiutuje na PC i Xbox Series X|S już 6 września 2023 roku. Tego samego produkcja studia Bethesda trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Warto pamiętać, że posiadacze Edycji Premium będą mogli rozpocząć swoją przygodę 1 września 2023 roku, czyli w najbliższy piątek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.