Godzina premiery Starfield potwierdzona! W Polsce trzeba będzie nastawić budzik… albo nie iść spać

Starfield

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami. Bethesda stara się cały czas podkręcać atmosferę przed debiutem, informując ostatnio między innymi o tym, że w grze nie zabraknie rozbudowanych narzędzi dla moderów, które pozwolą na tworzenie własnych planet. Tym razem twórcy podzielili się z oczekującymi na premierę graczami dokładnymi godzinami udostępnienia tytułu.

O której zagramy w Starfield? Godzina premiery już znana

Starfield zadebiutuje 6 września 2023 roku, jednak posiadacze wersji Premium będą mogli zapoznać się z rozgrywką już kilka dni wcześniej – 1 września. Jak wynika z powyższego tweeta, w najnowszy tytuł Bethesdy polscy gracze zagrają już o godzinie 2:00.

Identycznie wygląda to w przypadku oficjalnego debiutu gry. Starfield w Polsce zostanie udostępniony również o 2:00 w nocy z 5 na 6 września. W dniu premiery dostęp do gry zyskają także posiadacze usługi Xbox Game Pass.

Zobacz także: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Starfield

Na koniec warto przypomnieć, że Starfield zostanie wydany na PC oraz konsole Xbox Series X|S. By w pełni zapoznać się z grą, trzeba będzie poświęcić wiele godzin – Pete Hines, pracownik Bethesdy, przyznał, że po 160 godzinach rozgrywki nadal jej skończył.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.