Pierwsze recenzje Starfield jeszcze w sierpniu! Bethesda nie boi się krytyki

Starfield

Starfield to gorący temat. Nic więc dziwnego, że z recenzjami gry zapoznamy się odpowiednio wcześniej. Bethesda poinformowała bowiem, że embargo na opinie o jej produkcji spadnie jeszcze pod koniec sierpnia.

Embargo na recenzje Starfield zakończy się 31 sierpnia

31 sierpnia o 18:00. Wszystkim zainteresowanym Starfield radzimy dobrze zapamiętać tę datę, bo to dokładnie wtedy do sieci trafią pierwsze recenzje gry.

Albo mówiąc konkretniej, wtedy przestanie obowiązywać nałożone na nie embargo. Wszystko wskazuje więc na to, że Bethesda nie boi się zmierzyć z opiniami krytyków i jest pewna zdobycia szeregu pozytywnych ocen.

W międzyczasie przypomnijmy, że jeszcze wcześniej grę będą mogli pobrać posiadacze Xboxów Series X|S oraz PC-tów. Rzecz jasna mowa tu o preloadzie, a nie faktycznej możliwości uruchomienia produkcji.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Starfield

No i to chyba by było na tyle. Z kronikarskiego obowiązku warto jeszcze tylko wspomnieć, że Starfield pojawi się na rynku 6 września i od początku znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.