Starfield ozłocony – gra jest już ukończona w 100%! Wiemy, kiedy będzie można zacząć ją pobierać

Starfield

Bethesda poinformowała przed chwilą o bardzo miłej informacji. Okazało się bowiem, że Starfield został już ozłocony. Przy okazji poznaliśmy też daty startu wcześniejszego pobierania gry.

Znamy datę startu preloadu Starfield na PC i Xboxach Series X|S. Gra trafiła już do tłoczni

Najnowsze wieści na temat Starfield pojawiły się właśnie na Twitterze polskiego oddziału Bethesdy. Gra doczekała się już złotego statusu, więc jej dysk trafił do tłoczni.

Z punktu widzenia gracza najważniejsza jest jednak informacja o preloadzie. I tak okazuje się, że posiadacze Xboxów Series X|S będą mogli pobrać Starfield już od jutra (17 sierpnia), a PC-towcy ze Steama poczekają na taką okazję aż do 30 sierpnia.

Rzecz jasna osiągnięcie złotego statusu nie oznacza z drugiej strony, że Bethesda czeka już wyłącznie na premierę. Zapewne teraz deweloper skupi się na dalszych testach oraz zawartości dodatkowej do swojej gry.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Starfield

Tymczasem przypomnijmy, że Starfield pojawi się 6 września i będzie dostępny w bibliotece Xbox Game Pass. W standardowym modelu sprzedaży kupią go wyłącznie właściciele komputerów oraz Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.