Starfield doczeka się fabularnego dodatku! Bethesda ujawnia obszerne plany rozwoju gry na 2024 rok

Starfield

Starfield zadebiutował kilka miesięcy temu. Bethesda już wcześniej zapowiadała, że ma w planach dalszy rozwój gry, a teraz poznaliśmy jego kolejne konkrety. Twórcy opowiedzieli nam bowiem o fabularnym rozszerzeniu oraz szeregu innych nowości, które trafią do hitowej produkcji Xboxa w ciągu następnych 12 miesięcy.

Starfield w 2024 roku – fabularne rozszerzenie, nowe opcje rozgrywki oraz wsparcie modów

Plany Bethesdy w kontekście Starfield na 2024 rok zostały opisane przez firmę na Reddicie. Zdecydowanie najciekawszym jej elementem jest fabularne rozszerzenie – Shattered Space, ale to nie koniec interesujących nowości.

Poza tym twórcy planują bowiem, że do Starfield w ciągu następnych 12 miesięcy trafią poniższe funkcje:

  • Mapy miast
  • Nowe możliwości podróżowania
  • Nowe opcje dostosowywania statków
  • Nowe opcje rozgrywki w celu dalszego dostosowania poziomu trudności
  • Oficjalne wsparcie dla modyfikacji wraz z wydaniem Creations

Jak więc widać, plany na przyszły rok są spore. Bethesda zapowiedziała, że więcej informacji na ich temat zostanie ujawnionych już wkrótce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z całą pewnością deweloper wraz z Xboxem chcieliby, aby Starfield powtórzył sukces The Elder Scrolls V: Skyrim. Niedawno mówił o tym nawet sam Phil Spencer, który zapewnił, iż gra „będzie znajdować się naprawdę wysoko”.

Zobacz też: Gry offline

A my w oczekiwaniu na dodatkową zawartość do niej przypomnijmy, że pojawiła się ona na rynku 6 września 2023 roku. Tytuł ten jest rzecz jasna ekskluzywny dla PC i Xboxów Series X|S.

Źródło: Reddit / Bethesda

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.