Starfield jest teraz oceniany gorzej niż Fallout 76. Niewygodne dane ze Steama

Starfield Fallout 76

Wydarzyło się coś, co raczej nie miało prawa się wydarzyć. Wychodzi bowiem na to, że Starfield jest teraz grą ocenianą gorzej niż Fallout 76. Różnica jest nieznaczna, ale istnieje.

Fallout 76 z lepszymi ocenami niż Starfield

Zwiastun Starfield

Na Steamie zauważymy, że zarówno Starfield, jak i Fallout 76, cieszą się w większości pozytywnymi recenzjami. Dokładna różnica wskazuje jednak, że pierwszą z tych pozycji pozytywnie ocenia 75% graczy, a drugą 76%. Dodatkowy pogląd na sprawę rzuca portal SteamDB.

Z jego danych wynika bowiem, że Starfield obecnie posiada na Steamie notę 71,37%, a Fallout 76 71,76%. I tak rzeczywiście okazuje się, że niesławny MMORPG od Bethesdy jest teraz osądzony nieznacznie lepiej, niż bardzo ciepło przyjęty przez recenzentów, ostatni hit studia.

Z drugiej strony należy zaznaczyć, że Fallout 76 miał okropny debiut, ale później był systematycznie naprawiany. Obecnie gra jest więc dużo lepsza w porównaniu do tego, co zastaliśmy na premierę.

Natomiast sam Starfield pojawił się na rynku i od razu został fenomenem. Szkopuł w tym, że nadal potrzebuje trochę szlifu oraz zbiera cięgi za niektóre rozwiązania, np. nieustanne ekrany ładowania podczas kosmicznych podróży.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Niemniej taki obrót spraw jest dosyć zabawny. Zapewne ulegnie on jednak zmianie wraz z dalszymi poprawkami Starfield.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.