Starfield zastąpi Halo? Microsoft planuje wykorzystać grę Bethesdy do promocji Xbox Series X

Starfield

Liczne opóźnienia premiery Starfield wzbudzają sporo wątpliwości wśród graczy, ale mało kto uważa, że będzie to niewielka albo cicha premiera. Bethesda szykuje dla posiadaczy Xbox Series X potężną produkcję, a Microsoft pokłada w niej najwyraźniej duże nadzieje.

Starfield w miejscu Halo na pudełku Xbox Series X

Starfield
Pudełko z Xboxem Series X w Chinach. Źródło: Imgur

Najnowsze spekulacje dotyczące Starfielda pochodzą z subreddita GamingLeaksAndRumours. Pojawił się na nim ostatnio wpis przedstawiający zdjęcie pudełka Xbox Series X z Chin. W miejscu Master Chiefa widnieje grafika z nadchodzącej produkcji Bethesdy.

Czy oznacza to chęć zapomnienia o Halo? Ciężko powiedzieć. Na pewno nie wróży to dobrze dla fanów popularnego FPS-a, ale Starfield jest również jedną z najbardziej wyczekiwanych gier Microsoftu ostatnich lat. Trudno się dziwić, że jej fragment wylądował na jednej z wersji pudełek Xboxa Series X.

Przeczytaj też: Mikrofon do streamowania

Starfield bez wątpienia może jednak zostać nowym, flagowym produktem Microsoftu, który będzie zachęcał do zakupu konsol nowej generacji. Trudno mianem system-sellera określić zapomniane rok temu Halo Infinite.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!