Starfield ze zmianą daty premiery na Steamie. Gracze rozumieją tę sytuację na dwa różne sposoby

Starfield

Wszyscy fani Bethesdy oczekują oficjalnej daty premiery kosmicznego RPG-a Starfield. Gra zgodnie z założeniami miała zostać wydana w 2023 roku, jednak termin jej debiutu na Steamie został zmieniony na „wkrótce dostępne”. Gracze zaczęli rozumieć tę podmianę na dwa różne sposoby.

Starfield będzie „wkrótce dostępny”. Nowa data premiery na Steamie

Zwiastun Starfield

Tworzony przez Bethesdę Starfield jest jedną z najgłośniejszych nadchodzących gier. Tytuł ten zgodnie z przewidywaniami miał ukazać się w 2023 roku, ale jego premiera na Steamie niedawno uległa zmianie. Nowa data nie podaje nic więcej ponadto, że produkcja będzie „wkrótce dostępna”.

Taka zmiana daty wcale nie musi jednak oznaczać złych wieści. Zgodnie z poprzednimi ustaleniami Starfield nie pojawi się na zbliżającej się konferencji Xbox Developer_Direct, ale otrzyma za to swój własny pokaz. Nie powinniśmy oczekiwać na niego długo, a to prawdopodobnie wtedy poznamy dokładną datę premiery wyczekiwanej gry RPG od Bethesdy.

Ze strony twórcy oraz Microsoftu dziwne byłoby organizować osobne wydarzenie w celu przekazania, że Starfield został opóźniony. Prawdopodobnie więc zmiana jest pozytywna, a my dostaniemy tę produkcję w swoje ręce wcześniej, niż zakładaliśmy.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One

Z drugiej strony podmiany tego typu zwykle nie kojarzą się graczom dobrze. Nic więc dziwnego, że niektórzy zaczęli obawiać się opóźnienia Starfield na bliżej nieokreślony, dalszy termin. Pozostaje nam czekać na oficjalny pokaz gry, gdzie prawdopodobnie wszystkiego się dowiemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z