Starfield prezentuje się fenomenalnie! Bethesda ujawnia gameplay swojego najnowszego dzieła

Starfield

Wszyscy spodziewaliśmy się, że Starfield będzie gwiazdą trwającego właśnie Xbox Games Showcase. Nic więc dziwnego, że Bethesda ujawniła dziś nowy zwiastun tej niezwykle ciekawej produkcji. Ten przedstawia właściwą rozgrywkę oraz opowiada o historii gry.

Zwiastun Starfield na Xbox Games Showcase 2023

Zwiastun Starfield

Ujawniony dziś zwiastun Starfield zdradza nam, że zasadniczo w grze nadal widać ducha Bethesdy. Mowa w tym miejscu konkretnie o stylu rozgrywki, który kojarzy się z tą amerykańską firmą od lat.

Co warte wspomnienia, materiał wskazał też na pewną ciekawostkę. Dowiedzieliśmy się bowiem z niego, że prace nad uniwersum Starfield trwały przez 25 lat.

Poza tym mieliśmy okazję zwiedzić trochę świata gry – o nim można powiedzieć, że jest zróżnicowany. Walka wygląda natomiast nieco topornie, ale w porównaniu do Fallouta 4 i tak możemy mówić o ogromnym postępie.

Bardzo ciekawym elementem jest także system podróży. Ze zwiastuna możemy wywnioskować, że fani gwiezdnych eskapad nie będą raczej zawiedzeni.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Starfield

Przypomnijmy na końcu, że dziś (11 czerwca) czeka nas jeszcze bezpośredni pokaz poświęcony Starfield. Rozpocznie się on bezpośrednio po Xbox Games Showcase.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.