Starfield zbiera gratulacje od studiów deweloperskich z całego świata. Uznanie wyraziło m.in. CD Projekt RED

Starfield Johnny Silverhand i Doomguy

Na temat premiery Starfield napisano i powiedziano już bardzo wiele, a przecież oficjalnie gra dostępna jest dopiero od wczoraj. Szef Xboxa — Phil Spencer — zdążył już kilkukrotnie podkreślić, że dla prowadzonej przez niego marki debiut ten jest jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat. Wszystko to nie umknęło uwadze innych dużych studiów, którzy postanowili złożyć na ręce deweloperów Bethesdy serdeczne gratulacje.

Twórcy oraz wydawcy gier składają gratulacje Bethesdzie przy okazji premiery Starfield

Przy okazji wczorajszego debiutu wielu producentów i wydawców z całego świata postanowiło poprzez media społecznościowe pogratulować Bethesdzie wydania Starfield. Wśród osób i firm, które wyraziły swoje uznanie, znalazły się m.in. Obsidian, Machine Games, Arkane Studios, czy nawet Paweł Sasko z CD Projekt RED.

Kilku z nich zdecydowało się na przygotowanie specjalnych grafik, które jeszcze bardziej podkreśliły wyjątkowość tego debiutu. Dobrym tego przykładem może być grafika wrzucona na profil gry Halo, która nawiązuje do najpopularniejszej grafiki ze Starfield, czy wpis Sasko, gdzie Johnny Silverhand oraz Vasko bujają się w rytm riffów niepokornego muzyka-rewolucjonisty.

Na interesujące nawiązanie zdecydowali się twórcy serii DOOM, którzy zalecają, aby na wszelki wypadek gracze omijali podróże na Marsa. Warto to wziąć pod uwagę, bo w końcu nigdy nie wiadomo kiedy demony ponownie urządzą sobie rzeź na Czerwonej Planecie.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Starfield

Wpływ Starfield na branżę zdaje się niezwykle mocny, a kolejne pochwały płynące od twórców i wydawców z całego świata są tego dobitnym świadectwem. Warto też przypomnieć, że najnowsza gra od Bethesdy dała radę przekroczyć już barierę miliona graczy jednocześnie. Wiele jednak wskazuje na to, że wynik ten zostanie jeszcze poprawiony.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.