Starfield z ponad milionem graczy jednocześnie! Phil Spencer dzieli się świetnym wynikiem gry

Starfield

Na wczorajszą premierę Starfield czekały rzesze graczy z całego świata, którzy nie zdecydowali się na zakup droższych wydań gry oferujących wcześniejszy dostęp do zabawy. Oznacza to, że od 6 września każdy zainteresowany tym tytułem może oddać się eksploracji kosmosu, którą przygotowała Bethesda. Chętnych na taką przygodę nie brakuje, a liczby podane przez Phila Spencera robią niemałe wrażenie.

Starfield z ogromną popularnością wśród graczy z całego świata

Zgodnie z jednym z najnowszych wpisów Phila Spencera Starfield przekroczył próg 1 miliona graczy jednocześnie na wszystkich platformach. Jest to znakomity wynik, zważywszy na fakt, iż najnowsza gra od Bethesdy dostępna jest wyłącznie na PC oraz Xbox Series X|S.

Trzeba też podkreślić, że nie jest to całkowity wynik osiągnięty przez tego kosmicznego RPG-a. Zapewne liczba osób, która przewinęła się przez tę produkcję w przeciągu ostatnich 24 godzin, jest znacznie większa, a to jeszcze mocniej podkreśla, odniesiony sukces.

Popularność to jedno, a uznanie krytyków z całego świata to zupełnie coś innego, choć i w tym przypadku Starfield okazał się niemałym sukcesem. Zgodnie z grafiką udostępnioną przez Bethesdę, recenzenci z całego świata dość dobrze odebrali najnowsze dzieło studia, a świadczyć o tym może spora liczba bardzo pozytywnych recenzji.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Starfield

Można więc już z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Xbox doczekał się wreszcie godnego tytułu ekskluzywnego, który zyskał też miano system sellera. W końcu sprzedaż konsol Xbox Series X na amerykańskim Amazonie wzrosła o 1056% właśnie przy okazji premiery Starfield. Fani sprzętów od Microsoftu powinni teraz trzymać kciuki, aby taka passa trwała jak najdłużej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.