Starfield jeszcze nie miał premiery… a już doczekał się ogromnego podręcznika opisującego grę

Starfield

Starfield elektryzuje wielu graczy i to pomimo faktu, że tytuł jeszcze nie zadebiutował, na ten moment nie jest nawet pewne, kiedy to nastąpi. Mimo tego wśród osób oczekujących na ten debiut znajdą się zapaleńcy, którzy potrafią zaskoczyć swoimi niebanalnymi projektami. Efektem tego jest praca jednego z entuzjastów, który przygotował „pozycję obowiązkową” dla fanów tej kosmicznej produkcji.

Starfield — gra jeszcze przed premierą otrzymała kompleksowe kompednium wiedzy

Starfield
Starfield

Autor kryjący się pod pseudonimem Gokamo przygotował książkę będącą kompleksowym kompendium wiedzy na temat Starfield. Zebrał on wszystkie dotychczasowe informacje na temat gry, czyli m.in. informacje o systemach dostępnych w grze, fabule oraz materiały promocyjne. Na moment pisania tego newsa tytuł ten liczy sobie 409 stron, czyli naprawdę sporo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W dziele tym zawarto także plotki, niepotwierdzone przecieki oraz wszelkie spekulacje na temat tego, co zaoferuje ostatecznie nadchodzące dzieło Bethesdy.

Całość przypomina w pewnym stopniu wręcz pozycję naukową, która okraszona została w odpowiednich miejscach stosownymi przypisami, które przekierowują do tekstów źródłowych.

Przeczytaj też: Gry VR

Zapewne pozycja ta będzie aktualizowana, w miarę jak pojawiać się będą nowe informacje na temat Starfield, jednak już teraz autor może z pełnym przekonaniem stwierdzić, że stworzył coś, co nazwać może swoim opus magnum. Wszyscy, którzy chcą zapoznać się z obecnym stanem wiedzy na temat kosmicznego RPG-a od Bethesdy, mogą zrobić to bez przeszkód i bez opłat pod tym adresem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.