Starfield jeszcze nie miał premiery… a już doczekał się ogromnego podręcznika opisującego grę

Starfield

Starfield elektryzuje wielu graczy i to pomimo faktu, że tytuł jeszcze nie zadebiutował, na ten moment nie jest nawet pewne, kiedy to nastąpi. Mimo tego wśród osób oczekujących na ten debiut znajdą się zapaleńcy, którzy potrafią zaskoczyć swoimi niebanalnymi projektami. Efektem tego jest praca jednego z entuzjastów, który przygotował „pozycję obowiązkową” dla fanów tej kosmicznej produkcji.

REKLAMA

Starfield — gra jeszcze przed premierą otrzymała kompleksowe kompednium wiedzy

Starfield
Starfield

Autor kryjący się pod pseudonimem Gokamo przygotował książkę będącą kompleksowym kompendium wiedzy na temat Starfield. Zebrał on wszystkie dotychczasowe informacje na temat gry, czyli m.in. informacje o systemach dostępnych w grze, fabule oraz materiały promocyjne. Na moment pisania tego newsa tytuł ten liczy sobie 409 stron, czyli naprawdę sporo.

W dziele tym zawarto także plotki, niepotwierdzone przecieki oraz wszelkie spekulacje na temat tego, co zaoferuje ostatecznie nadchodzące dzieło Bethesdy.

Całość przypomina w pewnym stopniu wręcz pozycję naukową, która okraszona została w odpowiednich miejscach stosownymi przypisami, które przekierowują do tekstów źródłowych.

Przeczytaj też: Gry VR

Zapewne pozycja ta będzie aktualizowana, w miarę jak pojawiać się będą nowe informacje na temat Starfield, jednak już teraz autor może z pełnym przekonaniem stwierdzić, że stworzył coś, co nazwać może swoim opus magnum. Wszyscy, którzy chcą zapoznać się z obecnym stanem wiedzy na temat kosmicznego RPG-a od Bethesdy, mogą zrobić to bez przeszkód i bez opłat pod tym adresem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!