Starfield ze specjalną edycją krzesła gamingowego! Producent mebli pokazuje efekty współpracy z Bethesdą

Starfield krzesła

Starfield jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a zaangażowani fani stworzyli już między innymi prawdopodobne drzewko umiejętności i interaktywną mapę galaktyki. Jak się okazuje, Bethesda zdecydowała się także na współpracę z renomowanym producentem mebli, czego wynikiem jest wyjątkowe krzesło inspirowane grą Starfield.

Noblechairs prezentuje krzesło gamingowe inspirowane nadchodzącą grą Starfield

Na Twitterowym profilu firmy Noblechairs zostało zaprezentowane krzesło gamingowe inspirowane grą Starfield. Krzesło ma biało-niebieską paletę kolorów. Z tyłu widnieje emblemat frakcji Constellation, a po przeciwnej stronie znajduje się szary wariant z logo gry.

Produkt jest nowym wariantem kolorystycznym serii Legend, flagowej linii foteli gamingowych Noblechairs. Podstawowy model Legend z obiciem z tkaniny kosztuje obecnie 639 dolarów (około 2600 złotych), podczas gdy jego odpowiednik ze sztucznej skóry jest o 50 dolarów droższy (około 2800 złotych). Wersja krzesła w stylu Starfield będzie prawdopodobnie wyceniona w tym samym przedziale cenowym, jednak Noblechairs musi to jeszcze potwierdzić.

Klienci mają już możliwość wyrażenia swojego zainteresowania fotelem poprzez stronę internetową producenta. Nie została jeszcze podana konkretna data premiery, ale istnieje szansa, że ten wyjątkowy mebel zostanie wprowadzony na rynek na początku września, równocześnie z debiutem gry Starfield.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Starfield

W Polsce krzesła Noblechairs są dostępne w sklepach Proline oraz X-kom, więc z dużym prawdopodobieństwem to właśnie tam zaopatrzymy się w nowe fotele z serii Starfield. Na koniec przypominamy, że premiera gry odbędzie się 6 września 2023 roku, a tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Dodatkowo w dniu premiery produkcja pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.