Twórcy Starfield chwalą się świetnym wynikiem! „Największa premiera Bethesdy w historii”

Starfield

Starfield zaliczył mocny debiut i od kilku dni nie schodzi z ust graczy na całym świecie. Jak się okazało, jest to najpopularniejszy next-genowy exclusive Xboxa, a do Bethesdy spływają gratulacje od innych dużych studiów deweloperskich. Teraz twórcy Starfield chwalą się liczbą graczy, którzy wypróbowali kosmiczny tytuł.

W Starfield zagrało już 6 milionów graczy

Na oficjalnym koncie gry Starfield na platformie X (wcześniej Twitter) twórcy podzielili się kolejnymi wieściami dotyczącymi kosmicznego RPG. Jak podaje profil, w tytuł zagrało już 6 milionów osób. Dodatkowo zaznaczono, że jest to „największa premiera Bethesdy w historii”.

Należy jednak podkreślić, że nie jest to liczba sprzedanych kopii. Z pewnością wielu graczy sprawdziło tytuł w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Ponadto zbliża się weekend, co oznacza, że wynik może stać się jeszcze wyższy. Warto dodać, że Starfield jest również najpopularniejszą grą w usłudze abonamentowej Microsoftu.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że premiera Starfield odbyła się w minioną środę, 6 września 2023. Gra jest dostępna na PC oraz na konsolach Xbox Series X|S. Produkcja Bethesdy zasiliła także bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.