Starfield — wyciekła lista osiągnięć! W potencjalnym hicie Bethesdy będzie co robić

Starfield osiągnięcia

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że każdego dnia dostajemy nową garść informacji o najnowszej produkcji Bethesdy. Po wczorajszym wycieku fabuły i rozpoczęciu preloadu gracze nie musieli długo czekać na kolejne wieści. Poznaliśmy bowiem pełną listę osiągnięć do Starfield — wszystkie ich nazwy wraz z opisami.

Pełna lista osiągnięć do Starfield już dostępna. To aż 50 różnych wyzwań

Starfield
Starfield

Zespół redakcyjny Insider Gaming, wraz z PlayStationSize na Twitterze, zdobył informacje o liście osiągnięć potencjalnego hitu Bethesdy. Gracze będą mieli co robić — Starfield zawiera bowiem aż 50 różnych achievementów.

Niektóre z obecnych w grze wyzwań są bardzo podstawowe: wymagają od gracza chociażby osiągnięcia odpowiedniego poziomu postaci, czy też przejścia poszczególnych misji fabularnych. Inne z kolei stawiają nieco bardziej wymagające wyzwania. Wygląda jednak na to, że większość osiągnięć w Starfieldzie będzie można uzyskać w trakcie „zwykłej” rozgrywki. W produkcji Bethesdy nie znajdziemy bowiem niespodzianek wymagających od gracza nietuzinkowych działań.

Pełna lista osiągnięć dostępna jest pod tym linkiem. Graczom starającym się uniknąć jakichkolwiek spoilerów sugerujemy jednak uważać. Postawione przez twórców wyzwania nie zdradzą nam oczywiście wszystkich sekretów Starfielda, ale mogą sugerować pewne fakty. Niektóre osiągnięcia w opisach zawierają bowiem nazwy obecnych w grze misji oraz frakcji.

Zobacz też: TOP 5 laptopów gamingowych do 3500 zł

Przypominamy, że Starfield wychodzi już 6 września 2023 roku. Posiadacze edycji specjalnej z kolei będą mogli zacząć zabawę za równe 2 tygodnie — 1 września.

Kup Starfield

url: https://xgp.pl/newsy/starfield-wyciek-listy-osiagniec-wszystkie-achievementy/

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.