Opóźnienie Starfield spowodowane mechanikami? Insider podaje potencjalną, nową datę premiery

Starfield Planeta

Starfield i Redfall zostały niedawno opóźnione na czas nieokreślony. Informacja ta mogła zaboleć, ponieważ były to jedne z najciekawszych projektów zapowiedziane na ten rok. Nie poznaliśmy dokładnego powodu opóźnienia, lecz światło na całą sprawę postanowił rzucić KingFanMan, który niejednokrotnie zdradzał wiele ciekawych rzeczy nt. Bethesdy.

REKLAMA

Twórcy Starfield wciąż mogą pracować nad głównymi mechanikami

Podcast KingFanMan

W swoim najnowszym podcaście KingFanMan stwierdził, że niektóre mechaniki w Starfield są w dalszym ciągu niedopracowane i obecnie nie prezentują się tak, jak życzyliby sobie tego twórcy. Jako przykład podał statki kosmiczne, których działanie nie jest do końca zrównoważone i płynne. Autor nie wspomina jednak o rażących błędach, więc jeśli mu wierzyć, Starfield nie jest w obecnej wersji zabugowany.

Sprawdź także: 6 darmowych gier w Xbox Store

Jaka może być nowa data premiery Starfield? KingFanMan uważa, że opóźnienie gry Bethesdy nie powinno być przesadnie duże, ponieważ deweloperzy rzekomo celują w marzec 2023. Dodatkowe cztery miesiące mają im wystarczyć na przyjrzenie się wszelkim mechanikom, które obecnie kuleją w produkcji zespołu należącego do Microsoftu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!