Phil Spencer już gra w Starfield. Gracze zazdroszczą szefowi Xboxa

Starfield Phil Spencer

Starfield to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku. Część graczy planuje nawet bezpłatne urlopy, aby pierwsze chwile po premierze spędzić z nadchodzącą produkcją Bethesdy. Niektórzy jednak – tak jak szef Xboxa Phil Spencer – mają przywilej sprawdzenia jak prezentuje się Starfield znacznie wcześniej.

Szef Xboxa Phil Spencer i Pete Hines z Bethesdy grają w Starfield na kilka tygodni przed premierą

Nie jest tajemnicą, że z łatwością można zaobserwować wybranych użytkowników konsoli Xbox, co umożliwia śledzenie aktywności innych graczy. Ostatnio jeden z użytkowników Twittera podzielił się zrzutem ekranu, na którym widzimy jak szef Xboxa Phil Spencer oraz Pete Hines z Bethesdy, na kilka tygodni przed premierą ogrywają Starfield. To nie umknęło również uwadze fanów wyczekujących premiery Starfielda na Reddicie, którzy z nieukrywaną zazdrością komentowali sytuację.

Użytkownicy Reddita podkreślają, że nie mogą się doczekać, aż sami będą mogli zasiąść do produkcji Bethesdy. Fani śmieją się także, że to oni powinni teraz grać w Starfield, a prawdziwym powodem, dla którego tytuł jeszcze nie wyszedł, jest chęć deweloperów do zostawienia wczesnego dostępu dla siebie. Prawdopodobnie jednak Spencer chce po prostu osobiście dopilnować jakości tytułu, co nie powinno dziwić, mając na uwadze wpadkę, która przytrafiła się przy okazji premiery Redfall.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup Starfield

Choć nie będziemy mogli zagrać tak wcześnie jak szef Xboxa, cyfrowa edycja premium w przedsprzedaży zapewnia dostęp do gry na 5 dni przed premierą. Na koniec przypomnijmy, że Starfield zadebiutuje już 6 września 2023 roku na konsolach Xbox Series X|S oraz PC. Gra w dniu premiery trafi także do usługi Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.