Gracze nie pójdą do pracy, bo będą grać w Starfield. Hype na grę Bethesdy jest ogromny

Starfield

Wśród jednych z najbardziej oczekiwanych premier w tym roku, z pewnością możemy wymienić Starfield. Gra od tygodni jest szeroko omawiana w mediach, a wielu miłośników wirtualnej rozrywki tylko czeka, aby zanurzyć się w świecie przygotowanym przez Bethesdę. Jak się okazuje, gracze nawet przygotowują już pewne plany, które pozwolą im spokojnie zagrać w Starfield na premierę.

Gracze planują urlop na premierę Starfield. Niektórzy mają także przygotowane wymówki

Zwiastun Starfield

Produkcja, która ma zadebiutować 6 września 2023 roku zachwyciła już wielu entuzjastów wirtualnej rozrywki podczas Starfield Direct. Twórcy zapowiadają ogromny świat, który ma być jak 5-6 gier w jednej, a także obiecują doskonałe wrażenia dzięki ulepszonemu silnikowi. Te perspektywy sprawiają, że niektórzy fani są na tyle podekscytowani, że zaczynają planować urlop, aby móc skupić się na Starfield w dniu premiery.

Na Reddicie pojawił się wątek dedykowany wszystkim tym, którzy planują w pełni oddać się grze gdy ta pojawi się na rynku. Plany graczy i ich wymówki są pełne kreatywności – niektórzy twierdzą nawet, że już teraz czują objawy choroby, która uniemożliwi im wykonywanie obowiązków we wrześniu. Wielu użytkowników forum zapowiada jednak, że po prostu wykorzysta dni urlopowe – nawet te bezpłatne.

Moje 40 urodziny przypadają 6 września… W dzień premiery. Prawdopodobnie powiem rodzinie i przyjaciołom, że robię coś wielkiego i epickiego, ale tak naprawdę będę siedział na kanapie, grając w Starfield, jedząc pizzę i nosząc kombinezon lotniczy NASA.

Użytkownik Reddita PoopInTheBathtub

Zamówiłem grę w przedsprzedaży, wziąłem wolne w piątek i mam wolny poniedziałek z okazji Święta Pracy. Powiedziałem żonie, że jeśli mamy jakieś rodzinne plany na weekend Święta Pracy, to mam nadzieję, że ona i nasz syn będą się dobrze bawić.

Użytkownik Reddita HueyMcSqueezy

Użytkownicy zauważają jednak także, że premiera gry wypada w okolicach ruchomego, amerykańskiego Święta Pracy (tym razem w poniedziałek 4 września 2023 roku), w związku z czym planują wolne dni. Jednak nie każdy musi uciekać się do wykorzystywania cennego urlopu. Jeden z użytkowników humorystycznie napisał, że ma bardzo wyrozumiałego szefa, który nawet zamówił dla niego Starfield w przedsprzedaży i… tak, ta osoba należy do grona samozatrudnionych.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Starfield

Jak widać, wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje debiutu Starfield i jest w stanie wziąć nawet bezpłatny urlop, aby tylko spędzić pierwsze chwile po premierze z grą. Jednak jak obiecują twórcy, niezależnie od tego czy weźmiemy wolne z pracy lub szkoły, produkcja ma zaoferować mnóstwo ciekawej zawartości. O tym przekonamy się jednak 6 września 2023 roku kiedy Starfield trafi na konsole Xbox Series X|S oraz PC, także do usługi Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.