Starfield zachwyci graczy różnorodnością? Nowe informacje na temat biomów i planet napawają optymizmem

Starfield

W zeszłym tygodniu Bethesda podzieliła się nowymi szczegółami na temat zadań w grze Starfield, a nieco wcześniej poinformowano, że gra będzie oferować dynamiczne relacje z postaciami niezależnymi. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Wygląda bowiem na to, że nadchodzące RPG amerykańskiej firmy może zachwycić graczy różnorodnością.

W grze Starfield każda planeta ma posiadać unikalne biomy

Na włoskim koncie firmy Bethesda na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym poinformowano, że każda planeta w Starfield będzie posiadać „unikalne biomy”. To jednak nie koniec interesujących informacji. W tym samym poście zapowiedziano bowiem także, że zarówno flora, jak i fauna danego biomu będzie „odzwierciedleniem” jego cech.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety nie podzielono się żadnymi dodatkowymi szczegółami. Warto jednak przypomnieć, że – zdaniem kompozytora ścieżki dźwiękowejw Starfield gracze będą mieli okazję zwiedzić około 100 systemów gwiezdnych oraz zbadać ponad 1000 różnych planet. Czy każda z nich rzeczywiście będzie mogła pochwalić się unikalnymi biomami? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Starfield zmierza na PC i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie 2023 roku. Warto również pamiętać, że gra studia Bethesda w dniu swojej premiery trafi także do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.