Swobodna eksploracja planet w Starfield potwierdzona przez Bethesdę. „Ruszaj śmiało, dzielny odkrywco”

Starfield

Jak wiemy, Starfield zapowiada się na naprawdę sporych rozmiarów produkcję. Według Todda Howarda nadchodzący tytuł Bethesdy ma być nawet jak 5-6 gier w jednej, choć do graczy docierały również wieści o tym, że jedynie 10% z ponad 1000 ciał niebieskich ma być zamieszkała przez jakiekolwiek formy życia. Tym razem Pete Hines, dyrektor wydawniczy Bethesdy, odniósł się do tematu swobody eksploracji planet w Starfieldzie.

Szef Bethesdy potwierdza, że planety w Starfield będzie można eksplorować swobodnie

Premiera Starfield nadciąga wielkimi krokami i nie schodzi z ust wyczekujących gry fanów. Gracze zaczęli natomiast zastanawiać się, czy podczas kosmicznej przygody będą istniały jakieś granice eksploracji planet. Jeden z użytkowników platformy X (dawniej Twitter) zadał w tym temacie pytanie bezpośrednio twórcom.

Jak się okazuje, na wpis odpowiedział szef Bethesdy, Pete Hines. Mężczyzna rozwiał wątpliwości, mówiąc, że jeśli gracz zechce, może eksplorować całą planetę i dodał wymowne „Ruszaj śmiało, dzielny odkrywco”. Słowa Hinesa spotkały się z ciepłym odbiorem i są interpretowane jako możliwość swobodnego przemieszczania się po ciałach niebieskich w Starfield.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

Kup Starfield

Czas pokaże, czy słowa szefa Bethesdy zostały odebrane we właściwy sposób i czy rzeczywiście czeka nas nieskrępowana eksploracja planet. Przypominamy, że Starfield ukaże się 6 września na PC i konsolach Xbox Series X|S. W dniu premiery gra pojawi się także w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.