Starfield oficjalnie z polską wersją językową! Bethesda nie pozostawia wątpliwości

Starfield flaga Polski

Nie da się ukryć, że od czasu ostatniego wydarzenia Starfield Direct zainteresowanie nadchodzącą produkcją od Bethesdy w znaczący sposób wzrosło. Od tamtego momentu twórcy coraz chętniej wypowiadali się na temat swojego dzieła, jednak polskich graczy szczególnie nurtowała kwestia obecności w grze rodzimego języka. Wreszcie dzisiaj wątpliwości te zostały ostatecznie rozwiane.

Starfield otrzyma polską wersję napisów, jednak tym razem zagramy bez dedykowanego dubbingu

Zgodnie z informacją przekazaną przez szefa działu PR Bethesdy zorientowanego na Polskę i Europę Wschodnią — Marcina Dąbkowskiego — Starfield na PC i Xbox Series X|S będzie tytułem, który zaoferuje polską wersję napisów. Informacja ta co prawda była widoczna od pewnego czasu w sklepie Steam, jednak komunikat ten był odpowiedzią na liczne pytania zadawane przez rodzimych graczy bezpośrednio do lokalnego oddziału firmy.

Jednocześnie niektórzy wskazują, że sporym rozczarowaniem jest brak dubbingu, który w przypadku produkcji od Bethesdy był przez pewien czas ich stałym elementem.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje 6 września 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Tytuł ten od dnia premiery dostępny będzie w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.