Starfield debiutuje w Xbox Game Pass! Hit Bethesdy od dzisiaj w abonamencie

Starfield Xbox Game Pass

Nadszedł dzień, którego wyczekiwało bardzo wielu graczy. Otóż dzisiaj w bibliotece Xbox Game Pass debiutuje niesamowicie popularny Starfield. Pierwsze recenzje gry okazały się naprawdę dobre, więc graczy czeka nie lada gratka!

Premiera Starfield w Xbox Game Pass

Zwiastun Starfield z elementami gameplayu

Starfield to najnowsza gra RPG od Bethesdy, której akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, 20 lat po wybuchu krwawej wojny pomiędzy dwiema frakcjami. Wcielamy się tu we własnoręcznie wykreowaną postać, aby wyruszyć w podróż po zakamarkach galaktyki. Fabuły samej gry nie będziemy przybliżać, aby nikomu nie popsuć zabawy, ale co warte wspomnienia – poza wątkiem głównym twórcy przygotowali też dla graczy masę zadań pobocznych.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Xbox Series X

Starfield jest już dostępny w ofercie Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Amerykanów grę można odpalić na PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić tę kosmiczną przygodę? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.