Pracownik Bethesdy „rozbawiony” przez recenzentów. Prosili o… kody Starfield na PS5

Starfield PS5

Od premiery chyba największej tegorocznej gry dzieli nas mniej niż 48 godzin. Bethesda była pewna swego, bo recenzje Starfield pojawiły się dosyć szybko. Co ciekawe, niektórzy z oceniających ten tytuł dziennikarzy prosili twórców o kody na… PS5.

Recenzenci prosili Bethesdę o kody Starfield na PS5

Matt Frary – starszy dyrektor ds. PR w Bethesdzie – opowiedział nam ostatnio na Twitterze zabawną historię. Okazuje się, że niewielka liczba recenzentów prosiła go o kody Starfield na… PS5.

Fray napisał, że mógł nie odpisać na te prośby, ale zakomunikował, że takie podejście dziennikarzy go rozbawiło. I rzeczywiście trzeba przyznać, że sytuacja ta jest dosyć kuriozalna.

Bo przecież mamy do czynienia z grą, która jest prawdopodobnie największym exclusivem Xboxa od lat. Dziwne więc, że niektórym z recenzentów umknął ten fakt.

Tymczasem zaznaczmy, że ci, którzy się nie pomylili, przedstawili nam Starfield jako bardzo dobry tytuł. Obecnie jego średnia ocen na Metacritic wynosi 87 w przypadku wersji na Xboxy Series X|S.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Kup Starfield

No ale tak czy inaczej, przypomnijmy podstawowe informacje na temat Starfield, aby takie sytuacje już się nie powtarzały. 😉 Produkcja ta pojawi się już 6 września wyłącznie na PC oraz na Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.