Starfield Shattered Space w pełnej okazałości! Wyczekiwane DLC z trailerem i nową zawartością

Starfield Shattered Space

Od premiery Starfield wiele graczy oczekiwało ujawnienia kolejnych informacji na temat zapowiadanego od jakiegoś czasu DLC zatytułowanego Shattered Space. Najlepszym miejscem na taką zapowiedź zdawało się dzisiejsze Xbox Games Showcase 2024. Oczekiwania były wielkie, ale najwidoczniej Bethesda stanęła na wysokości zadania.

Starfield Shattered Space z trailerem na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun Starfield Shattered Space

Podczas Xbox Games Showcase otrzymaliśmy wyczekiwaną przez wielu zapowiedź Starfield Shattered Space. Najnowszy materiał potwierdza, że będziemy mieli sposobność zawitać w nowe regiony przestrzeni kosmicznej, poznając przy tym wiele nowych historii, postaci i doświadczając nowych przygód.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sama zapowiedź ujawnia całkiem dużo przebitek z gameplayu, który zapowiada kilka nowych ciekawych dodatków do rozgrywki w postaci m.in. w formie nowych broni, kostiumów i innych elementów wyposażenia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dodatek ten zadebiutuje jeszcze w 2024 roku.

Co ciekawe, Bethesda nie zamierza tracić tempa i jeszcze dziś zapewni graczom dostęp do zupełnie nowej zawartości. Będzie więc to niezwykle ciekawy powód, żeby powrócić do Starfield na moment i przygotować się na premierę DLC.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.