Starfield z oddzielnym pokazem. Xbox potwierdza aż dwa duże wydarzenia!

Starfield

Za nami długo wyczekiwane Developer_Direct. Microsoft pochwalił się wieloma powstającymi produkcjami i zapowiedział, czego możemy spodziewać się w następnych miesiącach. Dzień po imprezie Xbox postanowił jeszcze bardziej podkręcić atmosferę.

Xbox potwierdza pokaz Starfield

Zwiastun Starfield

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Starfield nie odegrał głównej roli podczas wczorajszego pokazu. Microsoft zapowiadał przed rozpoczęciem imprezy, że z uwagi na zbliżającą się premierę, nowej produkcji Bethesdy zostanie poświęcona oddzielna prezentacja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ostatniej informacji prasowej Xbox potwierdził tę informację – Starfield dostanie własny pokaz, podczas którego Bethesda zdradzi więcej informacji na temat gry. Gdyby tego było mało, na lato planowany jest jeszcze jeden Showcase, który odbędzie się w Los Angeles.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Latem 2023 roku możemy zobaczyć kolejną edycję Xbox & Bethesda Showcase. Zanim jednak to nastąpi, zobaczymy obszerną prezentacją Starfielda mającą na celu przygotować graczy na premierę. Jest na co czekać!

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.