Starfield z oddzielnym pokazem. Xbox potwierdza aż dwa duże wydarzenia!

Starfield

Za nami długo wyczekiwane Developer_Direct. Microsoft pochwalił się wieloma powstającymi produkcjami i zapowiedział, czego możemy spodziewać się w następnych miesiącach. Dzień po imprezie Xbox postanowił jeszcze bardziej podkręcić atmosferę.

REKLAMA

Xbox potwierdza pokaz Starfield

Zwiastun Starfield

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Starfield nie odegrał głównej roli podczas wczorajszego pokazu. Microsoft zapowiadał przed rozpoczęciem imprezy, że z uwagi na zbliżającą się premierę, nowej produkcji Bethesdy zostanie poświęcona oddzielna prezentacja.

W ostatniej informacji prasowej Xbox potwierdził tę informację – Starfield dostanie własny pokaz, podczas którego Bethesda zdradzi więcej informacji na temat gry. Gdyby tego było mało, na lato planowany jest jeszcze jeden Showcase, który odbędzie się w Los Angeles.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Latem 2023 roku możemy zobaczyć kolejną edycję Xbox & Bethesda Showcase. Zanim jednak to nastąpi, zobaczymy obszerną prezentacją Starfielda mającą na celu przygotować graczy na premierę. Jest na co czekać!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!