Xbox Developer_Direct z polskimi napisami podczas transmisji. Miły gest dla rodzimych graczy

Xbox Games

Wielkimi krokami zbliża się specjalne wydarzenie Xbox Developer_Direct, podczas którego Microsoft zamierza przedstawić szczegóły dotyczące wielu swoich nadchodzących gier. Okazuje się, że gigant z Redmond nie zapomniał o polskiej społeczności graczy i za pomocą mediów społecznościowych przekazał bardzo dobre informacje.

Xbox Developer_Direct będzie można obejrzeć na żywo z polskimi napisami

Rodzimy oddział Xboxa wczoraj poinformował, że jutrzejszy livestream z Xbox Developer_Direct będzie można w pełni obejrzeć z polskimi napisami. Dzięki temu osoby, które nie są dobrze obyte z językiem angielskim, będą mogły bez przeszkód zapoznać się z informacjami przekazywanymi podczas wydarzenia. Transmisja z całego eventu okraszone polskimi napisami będzie dostępna na Facebooku, YouTube oraz Twitchu Xbox Polska.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Nadal nie do końca wiadomo, czego dokładnie można oczekiwać po samym wydarzeniu. Spodziewać się można, że podczas wydarzenia ujawnione zostaną daty premier takich gier jak Redfall, Forza Motorsport czy Minecraft Legends, lecz na ten moment są to jedynie spekulacje. Wszystko okaże się już jutro, czyli 25 stycznia 2023 roku. Xbox Developer_Direct wystartuje o godzinie 21 czasu polskiego.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.