Gracz ukończył Starfield w niecałe 3 godziny. Speedrunnerzy zabrali się za produkcję Bethesdy

starfield

Starfield to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Choć wczesny dostęp do kosmicznej produkcji Bethesdy został uruchomiony dopiero w nocy z 31 sierpnia na 1 września, pierwsi fani zaczęli już testować tytuł pod kątem jak najszybszego ukończenia gry. Pozycja zapewnia około 30 godzin zabawy, jednak pewien speedrunner zdecydowanie skrócił sobie ten czas.

Ukończenie Starfield zajęło speedrunnerowi mniej niż 3 godziny

Speedrun Starfield (uwaga na spoilery!)

Starfield to bardzo rozbudowana produkcja. Aby ukończyć wątek główny, należy poświęcić grze około 30 godzin, jednak mając na uwadze zadania poboczne i inne aktywności, spora część graczy zapewne spędzi przy tytule więcej czasu. Tutaj jednak wkraczają speedrunnerzy, którzy za cel stawiają sobie, aby skończyć grę jak najszybciej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Obecnie najlepszym wynikiem może pochwalić się gracz o pseudonimie Micrologist. Zgodnie z materiałem udostępnionym na YouTube’owym kanale internauty, ukończył on Starfield w 2 godziny i 51 minut. Oczywiście, aby osiągnąć ten cel, musiał wykorzystać pewne błędy, które umożliwiają przyśpieszenie tempa rozgrywki. Zapewne kwestią czasu jest, kiedy kolejni gracze zaczną prześcigać się w jak najszybszym przejściu produkcji.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Przypominamy, że Starfield zadebiutuje 6 września 2023 roku. Część graczy, która zdecydowała się na zakup edycji Premium lub edycji Kolekcjonerskiej, otrzymała już natomiast możliwość zagrania w kosmiczną produkcję Bethesdy w ramach wczesnego dostępu. Na koniec warto także dodać, że aktualizacja Starfield do edycji Premium stała się najlepiej sprzedającą się pozycją w Xbox Store w UK i USA.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.