Kiedy Starfield zadebiutuje we Wczesnym Dostępie? Bethesda potwierdza konkretną datę

Starfield bohater i NPC

Do premiery Starfied pozostaje niewiele ponad dwadzieścia dni, a wielu spośród oczekujących odlicza wręcz godziny do tego debiutu. Nic więc dziwnego, że część z bardziej niecierpliwych graczy zdecydowała się na wykup droższej edycji gry, aby rozpocząć swoją przygodę nieco szybciej. Teraz zaś potwierdzone zostało, kto i kiedy rozpocznie swoje kosmiczne podboje wcześniej.

Bethesda potwierdza termin rozpoczęcia przygody w Starfield w ramach Wczesnego Dostępu

Starfield
Starfield

Wcześniej udostępnione informacje potwierdzały, że osoby, które zdecydowały się na zakup Starfield w edycji Premium oraz kolekcjonerskiej otrzymają dostęp do zabawy pięć dni wcześniej. Oznacza to, że gracze z droższymi wydaniami rozpoczną swoją kosmiczną przygodę w nocy z 31 sierpnia na 1 września 2023 roku, dokładnie od godziny 2:00 czasu polskiego.

Gracze, którzy nie zdecydowali się na zakup Starfield na własność i preferują skorzystanie z dobrodziejstw Xbox Game Pass, a jednocześnie chcą otrzymać dostęp do przygody nieco wcześniej, mogą zdecydować się na zakup ulepszenia. Jego polska cena w Xbox Store to dokładnie 152,99 zł (cena uwzględnia zniżkę w wysokości 17 zł za aktywną subskrypcję Xbox Game Pass).

Przeczytaj też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Starfield

Wszyscy inni na premierę Starfield poczekają do 6 września 2023. Nadchodząca produkcja zadebiutuje wyłącznie na PC i Xbox Series X|S. Warto także przypomnieć, że jakiś czas temu Microsoft potwierdził, że gra dostępna będzie w ramach modelu Xbox Play Anywhere.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.