Starfield znów niesamowicie popularny na Xboxach! To efekt łatki wprowadzającej 60 FPS

Starfield

Starfield przez długi czas był krytykowany za brak trybu 60 FPS na Xboxie Series X. Niedawno zapowiedziana aktualizacja nareszcie zmieniła ten stan rzeczy. Poskutkowało to znacznym wzrostem liczby graczy.

Liczba graczy Starfield na Xboxach wzrosła o 72%

Nareszcie doczekaliśmy się patcha, który wprowadził 60 FPS do Starfield na Xboxie Series X. Gracze długo czekali na ten moment, ale nareszcie mogą się cieszyć rozgrywką w wyższej liczbie klatek – nawet jeśli powodowało to pewne problemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, wygląda na to, że decyzja ta była dobra. Starfield odnotował bowiem wzrost liczby graczy na Xboxach, który wynosił 72%.

Możemy więc uznać, że fani byli naprawdę głodni doświadczenia gry Bethesdy w tym trybie rozgrywki. I to na tyle, że postanowili przyjrzeć się jej jeszcze raz.

Przypomnijmy, że Starfield zadebiutował na rynku dokładnie 6 września 2023 roku. Gra jest obecnie dostępna na PC, Xboxach Series X|S oraz w Xbox Game Pass.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.