Starfield na trzech nowych trailerach! Twórcy oddali klimat gry w oryginalny sposób

Starfield

Debiut kosmicznego tytułu Bethesdy nadciąga wielkimi krokami. Starfield jest niezwykle wyczekiwany przez społeczność graczy, a niektórzy nawet planują urlop, by pierwsze chwile po premierze spędzić z grą. Twórcy postanowili natomiast dorzucić kolejną porcję materiałów dotyczących Starfielda i trzeba przyznać, że tym razem prezentują się naprawdę wyjątkowo.

Seria Starfield: Zasiedlone Układy prezentuje historie trzech różnych bohaterów

Starfield: Zasiedlone Układy – Supra et Ultra

Bethesda opublikowała właśnie trzy animowane filmy, które pozwalają wczuć się w klimat Starfielda, a także zobaczyć, jakie miasta czekają nas w nadchodzącej produkcji. Choć nie są to dosłowne materiały z gry, Zasiedlone Układy opowiadają historie różnych bohaterów i dają większe wyobrażenie o uniwersum, jakie przygotowali twórcy. W filmach możemy kolejno prześledzić losy pilota kurierskiego Kenta, sieroty Vanny, a także dwojga przestępców – Ady i Harpera.

Krótkometrażowe animacje poza bohaterami, przedstawiają trzy duże miasta, które pojawią się w Starfield. Na klimatycznych materiałach możemy zobaczyć Nową Atlantydę, czyli stolicę Zjednoczonych Kolonii, a także Akila City i Neon City. W oczekiwaniu na nadchodzącą produkcję warto zwrócić uwagę na te oryginalne filmy udostępnione przez Bethesdę.

Starfield: Zasiedlone Układy – Gdzie powstaje nadzieja
Starfield: Zasiedlone Układy – Ręka, która karmi

Zobacz też: Gry podobne do Heroes 3

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje już 6 września 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Dodatkowo w dniu premiery produkcja pojawi się w usłudze Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.