Starfield otwiera dzisiejsze targi Gamescom 2023! Bethesda przygotowała świetny zwiastun CGI

Starfield

Nie da się ukryć, że im bliżej jesteśmy debiutu Starfield, tym bardziej rośnie zainteresowanie tą produkcją wśród graczy z całego świata. Po serii przecieków opisujących szczegóły gry, a także dość długim fragmencie gameplayu przyszła pora na materiał prosto z targów Gamescom 2023. Nadchodząca pozycja od Bethesdy otworzyła dzisiejszy pokaz i zrobiła to w prawdziwe artystycznym stylu!

Starfield otrzymał niezwykle klimatyczny zwiastun przygotowujący graczy na premierę

Starfield — zwiastun CGI

Poza niezwykle interesującym, a zarazem klimatycznym filmowym trailerze, który uświetniony został aranżacją utworu „Rocket Man” mieliśmy okazję zobaczyć na scenie samego Todda Howarda. Swoista „twarz Bethesdy” postanowiła opowiedzieć na temat swojego zupełnie nowego IP, które ma dać graczom niemalże nieskrępowaną swobodę eksploracji.

Howard potwierdził, że naszą przygodę rzeczywiście rozpoczniemy jako górnik, który w efekcie zbiegu okoliczności natrafia na tajemniczy przedmiot, który napędzi fabułę gry. Naturalnie deweloper nie podzielił się z nami zbyt wielką ilością szczegółów — na te musimy poczekać do premiery.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje już 6 września 2023 roku na PC oraz Xbox Series X|S. Oczywiście pozycja dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass, jednak osoby, które zdecydują się na zakup bogatszych wersji gry, będą mogły rozpocząć swoją przygodę już w nocy z 31 sierpnia na 1 września.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.