Starfield z kolejnym przeciekiem! Tym razem do sieci trafiło ponad 40 minut gameplayu

Starfield przeciek

Nie da się ukryć, że im bliżej premiery Starfield, tym zainteresowanie przedpremierowymi materiałami związanymi z tą grą jest coraz większe. Wczoraj informowaliśmy o sporym przecieku, który ujawniał sporo informacji dotyczących mechaniki oraz zamysłu całej gry. Dzisiaj zaś jesteśmy świadkami kolejnego przecieku, tym razem w formie wideo.

Gameplay ze Starfield wyciekł do sieci; początek gry dostępny na YouTube

Starfield — przeciek gameplay’u

Na YouTube pojawił się dzisiaj materiał prezentujący pierwsze 42 minuty rozgrywki Starfield. Materiał udostępniony przez jednego z graczy, mimo że nagrany telefonem w proporcjach 9:16 całkiem dobrze pokazuje pierwsze chwile z nadchodzącą grą od Bethesdy.

Dzięki temu materiałowi widać doskonale, że wczorajszy przeciek zgodnie z którym pierwsza sekwencja w grze rozgrywać się będzie w kopalni jest prawdziwa. Kolejnym elementem jest kreator postaci, który także pokrywa się z dotychczas dostępnymi informacjami na temat tego, czego możemy spodziewać się po Starfield.

Warto także zaznaczyć, że na udostępnionym wideo nie uchwycono żadnych poważnych błędów, co stanowić może potwierdzenie słów jednego z recenzentów, który chwalił kosmicznego RPG-a od Bethesdy.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Nie wiadomo jak długo materiał pozostanie dostępny w sieci; w końcu Bethesda stara się dość szybko usuwać wszystkie nieautoryzowane materiały z sieci. Biorąc jednak pod uwagę skale wysłanych egzemplarzy recenzenckich, można spodziewać się, że w najbliższych dniach podobnych materiałów będzie pojawiać się coraz więcej.

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje oficjalnie już 6 września 2023 roku na PC oraz Xbox Series X|S. Gra od samego początku dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Najwięksi entuzjaści tej niewydanej jeszcze produkcji mogą pokusić się o zakup specjalnych panelów dedykowanych konsolom Xbox Series X.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.