Tworzenie State of Decay 3 ma iść dobrze. Szykuje się prezentacja na Xbox Games Showcase?

State of Decay 3

State of Decay 3 jest jednym z tytułów ekskluzywnych, na którego fani Xboxa czekają szczególnie. Miło więc poinformować, że tworzenie gry ma iść dobrze. Być może zostanie więc ona zaprezentowana na najbliższym wydarzeniu Microsoftu.

State of Decay 3 ma znajdować się w dobrym stanie

State of Decay 3 zostało zapowiedziane dawno temu, ale na ten moment długo nie słyszeliśmy nic o tej grze. Na razie znamy jej zwiastun zapowiadający, który został ujawniony w 2020 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej wygląda na to, że tworzenie gry przebiega bardzo sprawnie. Tak twierdzi zaufany dziennikarz Jez Corden z Windows Central, który podzielił się z nami tą informacją.

Świetnie się składa, że wkrótce będziemy świadkami Xbox Games Showcase 2024. To idealny moment, aby uchylić rąbka tajemnicy nad State of Decay 3.

Wygląda na to, że obsada wydarzenia będzie naprawdę mocarna. Poza potencjalną prezentacją State of Decay 3 możemy też mieć nadzieję na pokaz nowego Call of Duty oraz zapowiedź Gears 6, która jest bardzo prawdopodobna.

Przypomnijmy, że Xbox Games Showcase 2024 obędzie się już 9 czerwca. Start imprezy zaprezentowano na równo 19:00 czasu polskiego.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.